Sunt Fata
Lista Forumurilor Pe Tematici
Sunt Fata | Inregistrare | Login

POZE SUNT FATA

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
swiss_virginia
Femeie
25 ani
Cluj
cauta Barbat
27 - 54 ani
Sunt Fata / Să ne cunoaştem / Nu sufar de nebunie, doar ma bucur de ea ! :P Moderat de Алексa
Autor
Mesaj Pagini: 1
BuNICa Cu MITrAliErA
Beibi

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 21
Hy ! Eu-s Alexandra si-s de pe Pamant :P ...cel putin asa zice mama !
Sunt crazy in general si rar o sa ma vezi plangand !  dah...va intrebati de ce-s crazy ? poi...de mica imi placea sa chinui matele si sa fac boacane (de aici vine si cel mai important hobby al meu: chinuitul matelor. Nu le maltratez, Doamne fereste , doar ma ...joc cu ele !  ) Asa...imi place sa compun si , in general, cand scriu poezii tre sa fiu ori suparata ori indragostita ...si sa-i dedic „lui” ....dar fara sa stie ...nu sunt genul de fata care se indragosteste la prima vedere...ci din contra , ma indragostesc foarte greu ! Nu sunt nici genul de fata cu fite sau care se uita in oglinda din 5 in 5 minute .
Asa ....ce-mi place:
-Tom and Bill Kaulitz ( mai ales tom )
- TH
-shoppingu-l in exces
-anime-urile
-sa ma plimb prin ploaie
-combinatie negru-roz
-hainele originale
-sa ascult muzica pana nu-mi mai iese din cap o melodie 
-ciocolata calda
-sa stau la TV si sa lenevesc
-sa fac baloane mari de guma in autobuz
-sa merg cu masina pe un drum accidentat
-sa calatoresc
-sa citesc carti bune....adica bune !!!!
-sa rad de cei mai prosti
-sa comentez neconditionat
-sa rad pe strada cu pretenele in gura mare si toata lumea sa se intrebe daca am scapat de la ospiciu
-sa petrec o ora in baie
-sa merg prin magazin, sa probez mii si sute de haine si sa nu cumpar nimic
-sa fac yoga in timpul orei de sport , sa spun „mmmmm” dupa tot ce-mi spune profa de sport (noroc ca-i de treaba)
-sa citesc reviste
-sa desenez
-sa dansez pana nu-mi mai simt picioarele
-frezele emo
-pozele sad , love sau emo love
-imi plac persoanele de gasca ...„anti-fite”
-imi place sa fac pe copchilu prost 
-sa le stresez pe maneliste (e un hobby , la fel cum e si „sa stresez oamenii„ )
-sa ma indop cu dulciuri sau orice altceva ce-i comestibil si bun (desi nu mi se pare sa fiu grasa)
si mai multe....
Ce nu-mi place:
-oamenii si prietenii falsi
-sa nu am net
-sa nu gasesc intr-un magazin ce vreau
-sa nu fie curent electric
-scoala (cu exceptia pauzelor )
-combinatia roz-albastru
-culorile galben , verde si portocaliu
-manelele , manelistii si RBDistii
-sa aud mereu la oameni chestii de genu : „anime-uri ? da ce esti de 4 ani ?”
-sa fiu contrazisa
-sa spal vasele sau sa fac curat in casa
-sa duc gunoiul
-blondele care fac bancurile cu blonde sa para adevarate
-tampitii care se iau de animale
-fitoasele si ...fitosii
-sa ma plictisesc la ore
-temele
-sa ma trezesc cu noaptea-n cap
-sa se bage vre-un tampit pe mess cand sunt cu „DND” si sa ma sacaie , ori sa imi zica sa-i dau o poza (garantat isi ia ignore)
-... 



mdea....vorbesc muuulltt....se vede, nu ?   
P.S: Daca aveti intrebari , intrebati
   


pus acum 16 ani
   
Oana.
Moş Crăciun nu Zboară<3.

Din: Sacu` Moşului.
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 620
hei .
Welcome Alexandra :*.
Cati ani ai ? ;; ).


_______________________________________


pus acum 16 ani
   
BuNICa Cu MITrAliErA
Beibi

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 21
11      stiu ca-s mica , dar asta e   

pus acum 16 ani
   
Алексa
Best Avatar.

Din: San Juan, Puerto Rico
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 273
     

Welcome!

Eu sunt Denisa

Bun Venit!!! ><


pus acum 16 ani
   
Oana.
Moş Crăciun nu Zboară<3.

Din: Sacu` Moşului.
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 620
Nu esti mica :-j.

Multi inainte , apropo :*.


_______________________________________


pus acum 16 ani
   
just_me
Teenager

Din: __CrazY TowN__
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 430
Ceauuuu Ale><
Wellcome!


_______________________________________


pus acum 16 ani
   
Алексa
Best Avatar.

Din: San Juan, Puerto Rico
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 273
Ce mai faceti? 

pus acum 16 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la